Search on this blog

poniedziałek, 22 maja 2017

King Louen LeoncoeurBretoński Lord pomalowany w innym stylu, kto zgadnie jakiej prowincji to są barwy?
Pamiętam czasy jak wchodziła 6 edycyjna armia Bretonii, od razu kupiłem podręcznik i grałem na samych podstawkach bo bardzo chciałem przetestować nową armie, armia posiadała świetny klimat, fajne opisy rodów, historie, jak się nie mylę to chyba to był pierwszy kolorowy podręcznik do Warhammera. Nigdy nie zapomnę pierwszego zwycięstwa bo jakoś tak łatwo się grało. 
Największe zaskoczenie to że zaprzestali produkowania takiej wspaniałej armii, choć lepiej pomyśleć że wszyscy poszli szukać świętego grala i kiedyś wrócą jeszcze silniejsi. 
W tym roku trochę spędziłem czasu nad malowaniem Bretonni a jedną z moich ulubionych prac możecie zobaczyć tuWięcej zdjęc i filmik czytaj więcej.  Bretonnian Lord painted in a different style, Who guess what province is that color?
I remember the times when the 6th edition of the Bretonnian army came in, I immediately bought the book and played only on the bases because I wanted to test a new army, The army had a great climate, cool descriptions of the families, stories, as I was not wrong it was probably the first colored armybook to Warhammer. I will never forget the first victory because somehow so easy to play. 
The large surprising was that they stopped producing such a great army, Although it is better to think that everyone go to seek the holy grail and someday they will return more stronger. 
This year I spent some time painting Bretonnians and one of my favorite jobs you can see here. More photos and videos read more.


Thank you for your time :)
Regards MPS

4 komentarze:

 1. Bardzo fajna kolorystyka i całokształt wykonania:)i na kwadracie, a nie okrągłej podstawce :D super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak Michał na kwadracie :) a nie na jakiejś tam... :)

   Usuń
 2. Wszystko dokładnie widać, fajnie pomalowany i zwierzak i król. A jeśli chodzi o prowincję...to są chyba kolory Dolnego Śląska?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe Bardziej chodziło mi o prowincje w bretonni ale rzeczywiście jak wszedłem na Dolny Śląsk to rzeczywiście pasuje jak ulał :)

   Usuń