Search on this blog

wtorek, 12 czerwca 2018

Adeptus Mechanicus Ironstrider Ballistarius & Sydonian Dragoons Level 1+

Skitarii

Hello everyone and I am inviting you today to watch the next unit of skitarii and it is Ironstrider Ballistarius and Sydonian Dragoons. Models painted on level 1+ additionally weapons are magnetized in all possible ways and how I did it you can see at the end of the post if you have not seen it yet. The models is very pleasant to paint and I hope that in the future I will paint it again. On the base I used a special paint Martian Ironearth with which I got the effect of the cracked earth, I invite!Witam wszystkich i zapraszam dziś do oglądania kolejnej jednostki Skitarii a jest nią Ironstrider Ballistarius oraz Sydonian Dragoons. Modele pomalowane na poziomie 1+ dodatkowo bronie są magnesowane na wszelkie możliwe sposoby a jak to zrobiłem możecie zobaczyć na końcu posta jeśli jeszcze nie widzieliście. Modele bardzo przyjemnie do malowania i mam nadzieję że w przyszłości jeszcze nie raz będę go malował. Na podstawce użyłem specjalnej farby Martian Ironearth za pomocą której uzyskałem efekt popękanej ziemi, sami zobaczcie zapraszam!

skitarii

skitarii

skitarii

skitarii

skitarii

skitarii

skitarii

skitarii

Group photo of the army in a standard scheme in addition to Belisarius Cawl who was painted in the ryza scheme.


Zdjęcie grupowe armii w standardowym schemacie oprócz Belisariusa Cawla który został pomalowany w schemacie ryza.

skitarii

Skitarii

Skitarii


And finally if someone not seen I will show how I magnetized Ironstrider Ballistarius, it was not easy so I made a movie because it may be useful for someone I invite to watch.

I na koniec jeśli ktoś nie widział pokaże jak za magnesowałem Ironstrider Ballistarius, nie było to łatwe dlatego zrobiłem filmik bo może się komuś przyda zapraszam do oglądania.
Regards MPS

8 komentarzy: